Březen 2011

hvězdny styl

13. března 2011 v 14:46 | ....

Katy Perry asi snědla moc šmoulí zmrzliny...

Katy Perry asi snědla moc šmoulí zmrzliny...
Zpěvačku už zase potřebovala změnu, tak zmodrala!
Takhle se předvedla - v celé své modré kráse - na pařížské módní události Fashion Week. Katy Perry se s křiklavě modrou parukou a krátce střiženou módní ofinkou objevila na přehlídce návrháře Jeana-Charlese de Castelbajaca. Odvážný účes ocenil například Kanye West, který s Katy spolupracoval na songu E.T. z jejího posledního alba.
K tomu oblékla nádherné pruhované šaty až po kotníky, na nos posadila nestárnoucí Ray-Bany, a červené podpatky jí ladily k vějíři s vtipným nápisem "klimatizace", kterým se celou dobu ovívala.
"Miluji Paříž, chtěla bych tady zůstat už navždy!", "tweetovala" později zpěvačka.
Katy je známá svými módními výstřelky, co se stylingu týče. Ráda mění pestrobarevné paruky a hodně výrazný make-up. Aspoň s ní nikdy není nuda!

školní ples

13. března 2011 v 13:08 | já |  jáá
ahojky...v pátek večer jsem já a moje kamarádky byli na skolním plese.bylo to super já,kacka,terka a jeste jedna malá holcicka, jsme pred zacátkem JSME spívali s jablunkou. potom dorazili i nell s anickou, sice tam anicka nesmela ale byl tam.tesili jsme se tam hlave na vojtu drahokoupila,jazdíme s ním natobor do lhotska a loni jsme hrali hru ze to je nas tatinek....no ale to neni podstatny.kdyr vojta zacal spivat prisla pro terku mamka ze musijit domu!!!!a kacka taky musela ale mamku premluvila takze sla az skoncili ale chudak terka uz tam nemohůa zustat.no a ja snellou a ancou jsme tam bybl do ctvrt na 12 a pak pro nas prijela anicky mamka. BARUSKA BURIANKOVA A TERKY TATINE FOTILI.....

faninky...

oční klamy

12. března 2011 v 13:11 | google |  ostatni

Oční klamy

Oční klamy-pozorně prhlédnout

19. dubna 2008 v 14:08 | síma
Jáká čára je nejdelší?Žádná,všechny jsou stejé...
Domy nebo obličeje?
Lodě nebo most?
30 sekund se koukej na křížek v nose a pak se podívej na zeď...
Kolik má ten slon nohou?...
Odpadky nebo lidi?
Koukej do tečky a za chvíli šedý kruh zmizí...
Koukej na jednu ze žlutých teček a zjistíš že ostatni mizí.
Pohár nebo 2 tváře?
Králík nebo kachna?
Kolik tváří je na obrázku?
Ty prostřední čáry jsou stejně dlouhé.
Princezna nebo stará babka?
Je to nekonečná budova....
Strom nebo obličej???

Saxofonista nebo žena???


podivná terasa...

Najdete všechny tři? Vousatý děda, stará babice a mladá dívka.

kvety a tvare
Kolik vidíte na orázku tváří?
zly zrak
Koukněte se z dálky...
Freudove myslienky
Stařec ebo dlouhovlasá holka?
zajac a kacka
Kachnička nebo zajíček?
somar a tulen
Oslík nebo tuleň?
tulen
Lední medvěd nebo tuleň?
Jsou ty čáry křivé?
Vyslovujte barvy, NE slova. Moc to nejde, že jo? :) Je to tím, že se levá polovina mozku hádá s pravou. Zatímco se pravá pokouší říct barvu slova, levá trvá na přečtení daného slova.
Věřte nebo ne, ale ty žluté čáry jsou stejně dlouhé!
Jsou ty prostřední body stejně velký, nebo nejsou?
Žabka nebo kůň?
Kolik vidíte zvířat?
Vidíte oba?
Optické klamy: Nápis nebo objekty
Objekt nebo nápis?

scene....

12. března 2011 v 12:05 | google |  ostatni

Co je scene styl

SCENE KIDS Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.
NÁZORY SCENE KIDS scene kids jsou velmi veselí a pořád se smějou.nemají rádi smutné lidi kteří berou vše příliš vážně.Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit nepít alkohol ,nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.hodně scene kids jsou vegani,ale ne vždy to dodržují.
81.6% scene kids má Myspace
MLUVA SCENE KIDS Velmi často používají slovíčka typu: rawrr","you are the sex," "bang bang bang," "i'm a ganstaa,"
Hodně používají slova typu"rad" a "stellar"
Scene kids mají rádi pokemony,ninja a podobné postavičky.
Scene kids milují focení .často se fotí se zakrytou pusou nebo očima.všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví.prostě dokonalost.scene kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku.V Americe jsou scene kids ještě více nenávidění než emo.žádná scene girl o sobě neříká že je scene.
scene OBLEČENÍ Kalhoty = uzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách,nejen v černé.holky nosí barevné ulítlé sukně a pod ně leginy.
Trička = trička s co nejvíc ulítlým nápisem,
Hello kitty,mráčky,duha,sluníčka,puntíky,proužky,trčka kapel,srdíčka atd.
Šperky = populární jsou barevné korále,čím větší tím lepší.Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod..Scene kids nosí také pyramidové pásky jako emo.Obří náušnice jsu velmi časté.Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponkySponky s hello kitty,korunky apod..
Boty = vansky-kostičkované
Barevné baleríny
Conversky - každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné.
Scene make-up = jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení.
Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí,které mohou být dotáhlé až za hranici obočí.
Scene girls nosí velíké umělé řasy a hodně namalované oční víčka barevnými stíny.Objevují se barvy jako-modrá,fialová,žlutá,oranžová a červená.Nezáleží tolik na barvách ale na originalitě nápadu..
Scene vlasy a úcesy = jedna z nejdůležitějších věci jsou u scene kids vlasy.
Jsou bud hodně tmavé nebo naopak velmi světle blond.
Do svého úcesu přidávají hodne barevných pramínků v několika barvách.zase platí pravidlo že čím víc crazy tím líp.Holky mají často prodloužené vlasy.Ofina spadá do očí ale nikdy není uplně přes oči,protože by nebylo vidět líčení.Vlasy jsou nahoře na hlavě rozcuchané a dole jsou prameny absolutně rovně vyžehlené.

obríííííísky

10. března 2011 v 19:36 | ....... |  ostatni
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7.
8.

pozadí

10. března 2011 v 19:30 | .. |  ostatni
1.2.3.

tapety

10. března 2011 v 19:27 | .... |  ostatni

1.

2.
3.
5.
4.
5.
6.

avrril

10. března 2011 v 19:06 | ... |  celebrity
28. června 2009 v 12:38 | tereza | abey dawn

trapasy

10. března 2011 v 18:48 | ... |  ostatni
Zrádný semafor
Šla jsem s kamarádkama ze školy na zastávku, kde bylo plno lidí, kteří čekali na autobus. Když padla zelená, vyrazily jsme do silnice rychlejší chůzí. Povídaly jsme si s holkama, já se nějak zakoukala na auto, které jelo okolo nás, a najednou strašná rána! Zatmělo se mi před očima a děsně se mi zamotala hlava. Nabourala jsem totiž do semaforu! Holky se skoro válely smíchy na zemi a já jen červenala jako rajče. Celý autobusák měl o zábavu postaráno.
- Vlasta, 18
JAKO BRIIGET JONES
Loni v létě jsem byla na brigádě v obchodě. Ráno jsem zaspala a nemohla ve spěchu najít čisté kalhotky.
Loni v létě jsem byla na brigádě v obchodě. Ráno jsem zaspala a nemohla ve spěchu najít čisté kalhotky. Tak jsem strhla ze šňůry máminy bombarďáky. V práci to uteklo a radost mi udělal miláček, který na mě před prací čekal. Hned jak jsme dorazili k němu domů, začali jsme se mazlit. Trapas nastal, když mi sundal kalhoty... Šíleně se rozchechtal a já rudla. "Myslel jsem, že si zakládáš na značkovém oblečení a ty přitom dáváš přednost Vietnamcům?" smál se. Chtěla jsem rychle zmizet nejbližším kanálem, ale pak jsem se tomu taky křečovitě zasmála.
- Míša, 15
SNOWBOARDOVÁ FRAJERKA
ŠPAGETY V NOSE
Už před odjezdem na lyžák jsem prohlašovala, že mě na lyže nikdo nedostane, protože jezdím jedině na prkně.
Už před odjezdem na lyžák jsem prohlašovala, že mě na lyže nikdo nedostane, protože jezdím jedině na prkně. První den jsem vyrazila jako jediná se snowboardem v podpaží směr sjezdovka, kde na nás čekal sexy instruktor. Poťouchle si mě změřil a prohlásil: "To jsem zvědavej, jak na tom prkně vyšlápneš kopec, což je první podmínka pro postup do skupiny pokročilých." Nejdřív jsem si myslela, že si dělá legraci a hodlala kopec vylézt v botách, ale on mi s vážnou tváří oznámil, že podmínky jsou pro všechny stejné. Celá třída se bavila tím, jak se s připnutým prknem marně škrábu do kopce. Na konci dne už mi instruktor nepřipadal ani trochu sexy.
- Nikola, 16
Byli jsme s rodiči na dovo­lené. Jednou byly k večeři špagety. Táta u jídla vyprávěl vtip a já vyprskla smíchy.
Byli jsme s rodiči na dovo­lené na horách. Jednou byly k večeři špagety. Táta u jídla vyprávěl vtip a já vyprskla smíchy. Jak jsem se prudce nadechla, jedna špageta mi uvízla v nose! Rozkýchala jsem se a prskala, ale stejně jsem se jí nemohla zbavit. Nakonec jsem ji vytáhla nosem ven, před zraky všech lidí v jídelně. Až do konce pobytu si mě všichni dobírali.
- jana
SKVĚLÁ ZREFA
Během tělocviku jsme hráli basketbal. Nikdo mi dlouho neházel míč, tak jsem nedávala příliš pozor.
Během tělocviku jsme hráli basketbal. Nikdo mi dlouho neházel míč, tak jsem nedávala příliš pozor. Pak mi spolužačka najednou hodila míč a křikla "hraj"! Vyrazila jsem dopředu přes celé hřiště a dala celkem snadno ukázkový koš. Myslela jsem, jak mi všichni budou tleskat, a vítězoslavně jsem se otočila. Celá třída se válela smíchy! Asi mám něco na zadku nebo co, říkala jsem si. Kamarádka se smála a řekla mi, že se nehrálo, protože byla zrovna pauza. Nikdy jsem nebyla fanouškem míčových her a po tomhle trapasu, který mi všichni připomínají, je už vyloženě nenávidím.
- Lída, 16
AKUTNÍ HOVNO
Právě začala hodina a mně se příšerně chtělo na záchod. Přihlásila jsem se a zeptala se učitelky, jestli můžu jít na WC.
Právě začala hodina a mně se příšerně chtělo na záchod. Přihlásila jsem se a zeptala se učitelky, jestli můžu jít na WC. "Ne, teď byla přestávka," odpověděla. Asi po třech minutách se ozval hlasitý pšouk. Všichni se na mě otočili a strašně se smáli. A jako by toho nebylo málo, učitelka pronesla: "Vidím, že se hovínko už hlásí do zatáčky, tak teda běž." Ale ještě, že mě na ten záchod v poslední chvíli pustila...
- Denisa

flirtovaci taktiky...

4. března 2011 v 19:49 | krasna |  ty a kluci
Nové flirtovací taktiky
Rande v dešti
zdroj: profimedia.cz Rande v dešti
aktualizováno 09.02.2011, 05:21 | 09.02.2011, 00:14 | Krasna.cz
Jsi sólo a ráda bys to změnila? Zvol úplně novou balící strategii.
Udělej první krok

Doba, kdy holky sedávaly v koutě a čekaly, až si jich kluk všimne, je naštěstí pryč. Když se ti nějaký kluk líbí, klidně vystartuj ty po něm jako první. Kluci dokonce potvrzují, že jim imponuje, když je holka osloví jako první a připadá jim to děsně sexy. Ale bacha, pořád jsou to lovci a nechtějí mít pocit, že jsi je ulovila ty. Zaháčkuj ho a až budeš mít pocit, že zabral, dej mu taky trochu prostoru.

Zasměj se sama sobě

Smysl pro humor. To je to, na co kluci letí. Že to není žádný nový objev? Jistě. Ono ale nestačí jen vyprávět brilantní vtipy a smát se jeho vtípkům. Měla bys ukázat, že bereš s humorem celý svůj život. Stane se ti nějaký trapas? Místo toho, abys začala naříkat a nadávat, že jsi smolařka, zasměj se tomu a klidně z toho něco vytěž. Uvidí, že jsi nad věcí a neřešíš blbosti.

Buď sexy, ale ne vyzývavá

Podpatky, hluboký výstřih, triky s push-upkou, smyslný lesk na rtech... Takhle umí být sexy každá. Jenže spousta holek to až přehání a působí dost lacině. Chceš vědět, co je pro kluky víc sexy než všechno tohle dohromady? Tvá gesta a tvé pohyby. Nevinné olíznutí rtů, úklon hlavy, když přemýšlíš, to, jak se zvedáš ze židle a prohýbáš při tom celé tělo... Sváděj ho svými pohyby.


Pár v baru
Úsměv, prosím. Kluci mají rádi usměvavé holky. (Foto: profimedia.cz)


Probuď v něm gentlemana

Pomáhat a chránit není jen heslo našich ochránců zákona. Rádi by se tímhle řídily spousty kluků, ale my, emancipované holky, jim v tom často nevědomky bráníme. Dej mu prostor a příště ho nechej, ať ti pomůže z auta, galantně ti otevře dveře do restaurace, pomůže ti z kabátu a objedná pro vás jídlo. Bude si připadat víc jako chlap a uvidíš, jak ti tímhle bude imponovat.

Dotkni se ho

Jakoby omylem se dotkneš jeho ruky nebo se "nechtěně" otřeš o jeho nohu... To je ohrané. Chceš se ho dotknout? Tak to udělej, ale jdi na to mazaně. Vezmi třeba jeho dlaň a předveď mu, jak umíš číst osud z ruky. Je jedno, jestli máš tyhle triky vážně naučené, nebo jestli si budeš vymýšlet. Bude si užívat tvých dotyků a obsah tvých slov ani pořádně nebude vnímat.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Buď drzá

Kluci chtějí sebevědomé holky, ne zakřiknuté chudinky. Neboj se ukázat růžky. Klidně udělej něco, co se nemá, buď rebelka, popichuj ho. Ale nikdy ho neurážej ani nezesměšňuj - a už vůbec ne, když by vás u toho mohl někdo vidět.

Odporuj mu

Mluví o svém oblíbeném seriálu a ty máš dost odlišné názory od těch jeho? Sem s nimi. Ukážeš, že máš vlastní názor a nebojíš se ho sdělit. Navíc spolu začnete živě diskutovat a nemusí zůstat jen u jednoho tématu. Když najdete společnou řeč, najdete i cestu k sobě. Neodporuj mu ale za každou cenu. Musíš mít pro své tvrzení argumenty, jinak tě utře jako malou holku.

Chovej se přátelsky

Nemusí hned vědět, že jsi nezadaná, ne? Když se ti nějaký kluk líbí, mluv s ním naoko jen jako s kamarádem. Každý chlap je egoista, a pokud není zrovna zadaný, nesmíří se s tím, že ho nebereš jako potenciálního adepta na rande. Tvůj hraný nezájem ho vyprovokuje k akci.

ldy gaga

4. března 2011 v 19:38 celebrity

converse

4. března 2011 v 19:36 boticky
....

zviratka

4. března 2011 v 19:33 zviratka
NASLEDUJICI OBRASKY JSOU PRO MIJI NEJLEPSI KAMARADKU KCKU CHARYPROVOU
BESÍÍNKA..........

jak se nalícit na ples?

4. března 2011 v 19:14 | krasna |  style
Umíš se nalíčit na ples?
Ples
zdroj: profimedia.cz Ples
aktualizováno 18.01.2011, 01:28 | 18.01.2011, 00:52 | krasna.cz/doma.cz
Chystáš se na ples a potřebovala bys pár rad, ohledně líčení? Spolehni se na inspiraci od profíků.
Plesová sezóna již začala a s ní i příjemné "starosti" všech dívek a dam. Tance chtivé ženy a dívky nyní řeší, co si obléci - jaké šaty, jaké boty a jakou kabelku k outfitu zvolit.

Důležitý je však také správný make-up. Pokud se neumíš zorientovat v nejnovějších trendech, kadeřník a vizážista Štefan Sándor ti poradí, jak zazářit během plesové sezóny 2011.

Sametová pleť


Při večerním osvětlení by měla tvá pleť působit upraveně a sametově. Make-up se vždy (nejen na ples) snaž co nejvíc přizpůsobit tónu své pleti. Nezapomeň ani na krk a dekolt. Není nic horšího, než viditelný přechod odstínu tvého make-upu mezi obličejem a krkem. Nejlépe tomuto problému předejdeš, když si vybereš make-up, který přesně kopíruje odstín tvé pleti. Pak žádný přechod vidět nebude.

ŘEČTI SI TAKÉ:
Vaší pleti pomohou vitaminy
Šperky, se kterými ovládnete plesovou sezónu
Krásná ňadra - která z žen by si je nepřála?

"S nanášením make-upu začínáme od čela, přes nos, směrem ven z obličeje. Když se vybere dobrý odstín make-upu, není potřeba ho nanášet na krk," popisuje vizážistka firmy Bourjois Dáša Kršková, která radí tekutý make-up nanášet prsty, hutnější pak houbičkou.

Jak nejlépe nanést make-up si můžeš přečíst v článku: NÁVOD, jak vypadat skvěle za 10 minut.

Zdravíčko se neboj použít v jemně třpytivé barvě, která odráží světlo a krásně rozzáří tvou tvář.

Zářivé oči
Zajímavým tipem na líčení očí může být kombinace perleťových a matných očních stínů, která tvůj pohled skvěle rozjasní. Pokud použiješ oční linku, klidně můžeš přidat na intenzitě. Řasy zvýrazni i více vrstvami řasenky, tvůj pohled bude ještě svůdnější. Aby se ti na nich neudělaly žmolky, nezapomeň je nakonec rozčesat kartáčkem.

Pokud ti příroda nedala do vínku husté a dlouhé řasy a pokud máš odvahu, klidně sáhni po umělých řasách. Vybírej však kvalitnější, aby nepůsobily příliš uměle.

Jak vytvořit kočičí pohled se dozvíš v článku: NÁVOD, jak udělat z denního líčení sexy večerní look.

video k článku

Jak sdílet naše videa a články s vašimi přáteli?

Pobavilo vás video nebo článek na Nova.cz, chcete ho doporučit svým přátelům anebo se k němu po čase vrátit? Není nic jednoduššího než ho přidat jako odkaz na vaši komunitní síť.
Stránky jako je Blog.cz, Facebook, Delicious, Digg, Google nebo MySpace svým registrovaným uživatelům nabízejí jednoduché sdílení a uložení. Pod našim videem nebo článkem klikněte na ikonu vaší komunitní sítě, přidejte zprávu a vaši známí po celém světě budou o vás vědět víc.
Je to jednoduché a zdarma!


Svůdné rty
Pokud chceš změnu, vyměň obyčejný lesk za matné krémové tóny rtěnky. Kromě toho, že má hydratační účinky, vytvoří i ten správný efekt. Navíc vydrží déle.

Upravené obočí
V každém případě nezapomeň na upravené obočí. Můžeš ho zvýraznit o něco více než obvykle. Zvýrazni ho tužkou nebo tmavým stínem, nakonec ho vyhlaď trochou gelu nebo voskem na vlasy.

Dokonalé obočí - přírodní ale upravené

Fantazie v účesech
Kudrnaté, rovné, zvlněné... Jednoduché i složitější účesy, nebo vyčesat nahoru? Povoleno je vše. Pokud nosíš vlasy většinou rozpuštěné, zkus změnu v podobě vysokého účesu. Pokud naopak, tak si dopřej volnost v podobě zvlněných či úhledně vyžehlených rozpuštěných vlasů. Určitě však vyzkoušej nějakou ozdobu v podobě vlasových doplňků. Neboj se třeba štrasové korunky, na plese přece můžeš být za princeznu

jak sbalit kluka?

4. března 2011 v 19:11 ty a kluci

Jak sbalit kluka do 5 minut

Test lásky
Tučňáci5 minut je možná docela málo. Dá se to vůbec, takhle bleskově někoho sbalit? Odpověď zní následovně: Ano, dá! Ovšem ne vždycky a ne pokaždé přesně do těch pěti minut. Musí se tady sloučit účinky několika faktorů, musí dojít k synergickému efektu několika zároveň působících věcí: atmosféry místa, pocitu souznění a ještě tzv. faktoru X, který je v tomto případě rozhodující. Co to je a jak poznat, jestli mezi váma je? Na tyto všechny otázky a ještě mnohem více se pokusíme odpovědět v tomto článku, ve kterém rozeberem podrobně téma rychlobalení a kouzla okamžiku dopodrobna.

5 minut nebo 5 sekund

Znáte takovéty příběhy z dávných i současných časů, kdy se v té chvíli, kdy se ti dva uviděli, okamžitě do sebe zamilovali, tak nějak v oné chvíli oba znejistěli a v té nejistotě a překvapení něco každý zkusil a protože byli na stejné vlně, prostě jim to vyšlo? Přesně tohle je ten fenomén na první pohled. Tohle je první možnost, jak kluka bleskově sbalit, nicméně nedá se to použít vždy, už proto, že se to nedá absolutně plánovat.

Jak sbalit kluka minutu po minutě

Když chceš sbalit kluka v těch případech, kdy to není úplně jasné a nejde to tak samo, měla bys mít přibližný plán, jak na to. Je jasné, že žádný takový plán se nedá pak použít na 100 %, protože věci se v téhleté oblasti vždycky vyvíjejí trochu jinak, než si člověk myslí. Základem úspěšného balení je schopnost ukecat. Každá z rozhodujících 5 minut balení by měla mít určitý účel. Jestli se některá fáze protáhne na úkor druhé, není natolik rozhodující, hlavní ovšem je, aby každá jedna z nich byla v balicím procesu obsažená.

1. minuta

Oční kontakt, přiblížení a okouknutí. Musí si tě všimnout. Tohle je úkol několika prvních sekund. Když už tě teď osloví on sám, je vyhráno. Jestli ne, je potřeba převzít inciativu.

2. minuta

V této chvíli by se měla řešit nějaká trochu blbost, hlavně ne nějak závazně, prostě takové pokecání o ničem a zkouška, jak reaguje. Jestli stále kouká kamsi mimo a odpovídá jednoslabičně, dá se v této chvíli jednoduše odpolout a nic se nestane, o nic nejde. Pokud už je inciativa na jeho straně a začíná už mluvit víc on, je v podstatě vyhráno.

3. minuta

Teď už by mělo být jasné, že mezi vámi něco je. Nejde o to, o čem se bavíte, ale o ten již výše zmíněný faktor X, který se pozná jen podle kombinace hlasu pohledů, někdy i letmého doteku. Je to tam? Pak je načase rozhodout se, a:
  • už teď někam jít - v podstatě na rande
  • nebo pokračovat v balení
Pokud to vychází tak, že je potřeba zvolit druhou možnost, čti dále.

4. minuta

Nyní je potřeba plánovat něco do budoucna. Nesmí to skončit tak, že si řeknete, ať už nahlas nebo v duchu - jo, v pohodě, tak zas někdy. To ne, tím by celá akce byla naprosto k ničemu. Teď je potřeba udělat tah na branku a dosáhnout jasné dohody o tom, kdy nebo kde se zas můžete vidět, případně získat kontakt na mobil, Facebook nebo ICQ.

5. minuta

Nakonec není co řešit, ale zase si to nepokaž. Nahoď svou klasickou svůdně balící pózu a stylově se rozluč tak, aby už teď se na tě těšil.


Více informací na: http://jak-sbalit-kluka.info/do-5-minut/#ixzz1FeiTOrdj

nausnicky

4. března 2011 v 19:02 | obrazky |  moda

obrazky..

4. března 2011 v 18:54 | obrazky |  ostatni
noticky...
noticky...

jáá a moje kamaradky....

4. března 2011 v 14:17 | jáá |  jáá
ahoj....chtela bych vam povedet neco o mych nejlepsich kamaradkach.......
takze,moje nejlepsi kamaradky jsou terka sibikova,kacka charyparova a nella truisi.nejdele se kamaradim s terkou jsme nejlepsi kamaradky uz od 1. tridy.s kackou jsem kamaradka asi dva roky a s nellou tak pul roku.ale nezalezi mi na tom jak je znam dlouho to neee....prozivame spolu hodnemoc krasny okmziku a se vsim si pomahame....napr.s klukama se skolou s oblekanim atd.dokonce uz mame i prostor kde se chystame zalozit nasi klubovnu.(je to unelly na zahrade)a nikdy bych si nedokazala vybrat jednu z nich jako jen jednu nejlepsi kamaradku to nikdy.budto vsichni nebo zadna.......NEJLEPSI KAMARADKY NA ZIVOT A NA SMRT.....mam i dalsi kamaradky treba ze skoly napr.bara novackova, eva bartakova ,niky lizlerova ,anicka leova, misa koskova....i na aerobicu mam kamaradky :marketa fleglova,jana stolbova,bra mazankova,anetka chlumska,a kacka fackova.....

smjlici

2. března 2011 v 15:57 | verunka |  smajlíci

smajlíci

Sobota v 21:28 | verunka
Facebook emoticon smilie emote for smile!Usmívající se = :-)
Facebook emoticon smilie emote for a big smile!Chlamající se = :-D
Facebook emoticon smilie emote for wink!Mrkající= ;)
Facebook chat emote for happy eyes!Happy eyes= ^_^
Facebook chat emote for laughing eyes!Nevím co = >:o
Facebook chat emote for cat smile!Cat smile= :3
Facebook chat emote for grumpy!Grumpy= >:-(
Facebook chat emoticon for sad face!Smutný= :-(
Facebook emoticon smilie emote for crying!Plačící = :'(
Facebook emoticon smilie emote for shocked!Překvapený= :o
Facebook emoticon smilie emote for cool!Brejloun= 8)
Facebook chat emote for cool!Mafián= 8-|
Facebook chat emoticon for tongue out!Jazýýk = :P
Facebook chat emote for WOOT?!What? = O.o
Facebook emoticon smilie emote for ummmm!Dork emote: -_-
Facebook emoticon smilie emote for not amused!Znuděný= :/
Facebook chat emote for Devil!Devil = 3:)
Facebook chat emote for angel!Angel = O:)
Facebook emoticon smilie emote for a kiss!Kiss = :-*
Facebook emoticon smilie emote for a love heart!Srdíčko = <3
Facebook chat emote for Pacman!Pacman= :v
Facebook chat emote for robot!Robot= :|]
Facebook chat emote for weird guy's face!Hlava = :putnam:
new facebook shark emoticonŽralook = (^^^)
new facebook penguin emoticon Tučnáák = <(")

selena...

2. března 2011 v 15:54 | lucianda8 |  celebrity
selenka.....

životopis selena

20. srpna 2010 v 8:40 | lucianda8 | o seleně

Selena Gomez

Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 18
Datum narození: 22. 07. 1992
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA
Znamení: Rak aktuální horoskop »
Výška: 165 cm
Členka skupiny: Selena Gomez & The Scene

Životopis

Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka a oblíbená zpěvačka.

V roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: Skupina Jonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato. Píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.