ličeníí

2. března 2011 v 8:53 | oční stíny

Jarní líčení

Včera v 18:52 | Kačí | ♥Oční stíny♥
Jasný heslem je: " Všechno je povoleno". Ničeho se nemáme bát a nekoukat na udivené pohledy kolem jdoucích. Líčení na toto jaro má být hravé, barevné a plné fantazie. Já mám pro Tebe několik typů líčení, které se na molech objevovali nejvíce a které jsou považovány za nejžhavější trendy jara 2011.
1) Šokující rty
Miluješ zářivé rtěnky, lesky a šílené barvy? Tvoje rty musí na jaře šokovat! Každý se na Tebe musí podívat a věř, že každý si tě bude pamatovat. Nejlepší bude červená, růžová, oranžová a to v těch nejšílenějších odstínech.
2) Disco éra
Hlavními barvami jsou fialová, zelená, žlutá, červená, modrá. Najdeš ji na očních víčkách i na řasách. Bohužel pravidlo: "méně znamená, více" tu neplatí. Jak jistě víš disco= třpitky. A čím víc jich na sobě máš, tím lépe.
3) Sluncem políbená
Bronz na líčkách, víčkách, tvářích i spáncích. Všechny tento letní styl líčení milujeme. Ale proč nepřidat více sluníčka i do jara? Pokud se nalíčíš takto, někdo bude na pochybách jestli ses právě vrátila z dovolené nebo jste se takhle hezky opálila v solárku. My, co to známe budeme vědět, že to je jen hra na slunce. :)
4) Chladná a ledová
Řekneme si to upřímně. Která znás někdy není chladnou a bezcitnou, ledovou královnou? Proto je tu líčení ledové královny. Prada vsadila na chladně stříbrnou. Výhodou tohoto líčení je, že budeš vypadat svěže a probuzeně. Tvoje oči budou působit větším dojmem a navíc budou vypadat krásně..
5) Exotický karibik
Představ si, že ležíš na pláži na ostrově uprostřed karibského moře. Jaké barvy vidíš? Maskéři viděli tyhle: modrá, červená, oranžová, fialová, žlutá. Vybavili si karibské barvy a podle nich líčili i své modelky. Takže tvoje kosmetická taštička by na jaře měla hýřit barevností. Líčení má být pozitivní, barevné a hlavně matné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama