trapasy

10. března 2011 v 18:48 | ... |  ostatni
Zrádný semafor
Šla jsem s kamarádkama ze školy na zastávku, kde bylo plno lidí, kteří čekali na autobus. Když padla zelená, vyrazily jsme do silnice rychlejší chůzí. Povídaly jsme si s holkama, já se nějak zakoukala na auto, které jelo okolo nás, a najednou strašná rána! Zatmělo se mi před očima a děsně se mi zamotala hlava. Nabourala jsem totiž do semaforu! Holky se skoro válely smíchy na zemi a já jen červenala jako rajče. Celý autobusák měl o zábavu postaráno.
- Vlasta, 18
JAKO BRIIGET JONES
Loni v létě jsem byla na brigádě v obchodě. Ráno jsem zaspala a nemohla ve spěchu najít čisté kalhotky.
Loni v létě jsem byla na brigádě v obchodě. Ráno jsem zaspala a nemohla ve spěchu najít čisté kalhotky. Tak jsem strhla ze šňůry máminy bombarďáky. V práci to uteklo a radost mi udělal miláček, který na mě před prací čekal. Hned jak jsme dorazili k němu domů, začali jsme se mazlit. Trapas nastal, když mi sundal kalhoty... Šíleně se rozchechtal a já rudla. "Myslel jsem, že si zakládáš na značkovém oblečení a ty přitom dáváš přednost Vietnamcům?" smál se. Chtěla jsem rychle zmizet nejbližším kanálem, ale pak jsem se tomu taky křečovitě zasmála.
- Míša, 15
SNOWBOARDOVÁ FRAJERKA
ŠPAGETY V NOSE
Už před odjezdem na lyžák jsem prohlašovala, že mě na lyže nikdo nedostane, protože jezdím jedině na prkně.
Už před odjezdem na lyžák jsem prohlašovala, že mě na lyže nikdo nedostane, protože jezdím jedině na prkně. První den jsem vyrazila jako jediná se snowboardem v podpaží směr sjezdovka, kde na nás čekal sexy instruktor. Poťouchle si mě změřil a prohlásil: "To jsem zvědavej, jak na tom prkně vyšlápneš kopec, což je první podmínka pro postup do skupiny pokročilých." Nejdřív jsem si myslela, že si dělá legraci a hodlala kopec vylézt v botách, ale on mi s vážnou tváří oznámil, že podmínky jsou pro všechny stejné. Celá třída se bavila tím, jak se s připnutým prknem marně škrábu do kopce. Na konci dne už mi instruktor nepřipadal ani trochu sexy.
- Nikola, 16
Byli jsme s rodiči na dovo­lené. Jednou byly k večeři špagety. Táta u jídla vyprávěl vtip a já vyprskla smíchy.
Byli jsme s rodiči na dovo­lené na horách. Jednou byly k večeři špagety. Táta u jídla vyprávěl vtip a já vyprskla smíchy. Jak jsem se prudce nadechla, jedna špageta mi uvízla v nose! Rozkýchala jsem se a prskala, ale stejně jsem se jí nemohla zbavit. Nakonec jsem ji vytáhla nosem ven, před zraky všech lidí v jídelně. Až do konce pobytu si mě všichni dobírali.
- jana
SKVĚLÁ ZREFA
Během tělocviku jsme hráli basketbal. Nikdo mi dlouho neházel míč, tak jsem nedávala příliš pozor.
Během tělocviku jsme hráli basketbal. Nikdo mi dlouho neházel míč, tak jsem nedávala příliš pozor. Pak mi spolužačka najednou hodila míč a křikla "hraj"! Vyrazila jsem dopředu přes celé hřiště a dala celkem snadno ukázkový koš. Myslela jsem, jak mi všichni budou tleskat, a vítězoslavně jsem se otočila. Celá třída se válela smíchy! Asi mám něco na zadku nebo co, říkala jsem si. Kamarádka se smála a řekla mi, že se nehrálo, protože byla zrovna pauza. Nikdy jsem nebyla fanouškem míčových her a po tomhle trapasu, který mi všichni připomínají, je už vyloženě nenávidím.
- Lída, 16
AKUTNÍ HOVNO
Právě začala hodina a mně se příšerně chtělo na záchod. Přihlásila jsem se a zeptala se učitelky, jestli můžu jít na WC.
Právě začala hodina a mně se příšerně chtělo na záchod. Přihlásila jsem se a zeptala se učitelky, jestli můžu jít na WC. "Ne, teď byla přestávka," odpověděla. Asi po třech minutách se ozval hlasitý pšouk. Všichni se na mě otočili a strašně se smáli. A jako by toho nebylo málo, učitelka pronesla: "Vidím, že se hovínko už hlásí do zatáčky, tak teda běž." Ale ještě, že mě na ten záchod v poslední chvíli pustila...
- Denisa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama